Rukavice Scott

scott

Rukavice Scott jsou velmi kvalitní, ať už se jedná u rukavice na kolo anebo na lyže. Jednotlivé modely jsou vybaveny takovými technologiemi, které potřebují proto, aby měly co nejlepší vlastnosti a vyhovovali danému sportu, na který jsou určeny.

Pánské i dámské lyžařské rukavice mají voděodolnou membránu, jsou prodyšné, díky tomu se vám nepotí ruce a také mají nastavitelné zápěstí. Některé modely mají kožené vsadky na dlaních, pro lepší přilnavost hůlek. Lyžařské rukavice Scott můžete využívat i na snowboard.

Rukavice Scott online

Vybírat můžete jak z prstových rukavic, tak také z palčáků v několika barevných variacích. Scott rukavice na kolo mají také své osobitné vlastnosti. Jsou bez prstů, mají výztuž palce, stahovací poutka, froté pro stírání potu, polstrovanou dlaň a zapínání na suchý zip.

Rukavice Scott zdarma

Firma Scott je jednou z nejlepších firem zabývajících se výrobou cyklistického oblečení a kol, ale také zimního sportovního oblečení a dalšího vybavení, apod.

Hodnocení článku Rukavice Scott: Top Články

Tagy: Kola Scott Walter Scale Murphy Michael Bryle Obleceni Lyzarske Vedma Rukavice Bolt Cyklisticke Detske Zimni

Překlepy: acott wcott ecott dcott xcott ycott sscott cott zcott sxott sdott sfott svott sccott sott skott scitt scktt scltt scptt scoott sctt scort scoft scogt scozt scottt scot scodt scotr scotf scotg scotz scotd


Vyhledávání:


Nejzajímavější: