Rukavice Level

level

Rukavice Level jsou špičkovým vybavením pro nadšené snowboardisty. Jsou totiž vyrobeny z velmi kvalitních materiálů a mají mnoho užitečných vychytávek. Pánské, dámské i dětské rukavice této značky mají speciální membránu, která je odolná proti vodě a přitom je prodyšná.

Díky této technologii máte nejlepší komfort a ruce stále v teple. Rukavice Level hřejí ruce i po namočení. Jsou vybaveny speciální tkaničkou, pomocí které si rukavice připevníte k zápěstí, abyste zamezili ztrátě. Dlouhá manžetka zápěstí zamezí vniknutí sněhu a některé modely mají dokonce i malou kapsičku na zip.

Rukavice Level online

Vyjímatelná vnitřní vložka pak ještě zvyšuje komfort při dlouhodobém nošení. Rukavice Level si můžete zakoupit ve většině obchodů se sportovním zbožím. Kdybyste tam nepochodili, stále existuje mnoho eshopů, kde tyto rukavice určitě najdete.

Hodnocení článku Rukavice Level: Top Články

Tagy: Level Rukavice Multi Marketing Hack Casopis Europe Www One Lyzarske Fly Explorer Glove Star Damske Under Matrix Butterfly Grey

Překlepy: kevel oevel pevel llevel evel lwvel lsvel ldvel lrvel leevel lvel livel lecel lefel legel lebel levvel leel lewel levwl levsl levdl levrl leveel levl levil levek leveo levep levell leve


Vyhledávání:


Nejzajímavější: