Rukavice palčáky

palčáky

Rukavice palčáky jsou stále na trhu, i když už je pomalu vytlačují prstové rukavice. Ty jsou totiž stále oblíbenější a modernější. Palčáky mohou být pletené, kožené, šusťákové a z mnoha dalších nových materiálů.

Jsou oblíbené především u dětí. Mnoho firem dělá palčáky v podobě zvířátek anebo hodně pestré. Mohou být ale také pánské i dámské palčáky. Kvalitnější modely mají vevnitř všitou prstovou vložku, aby se docílilo co nejlepšího zateplení. Tyto rukavice jsou určené do velkých mrazů.

Rukavice palčáky online

Můžete je nosit i na lyže, snowboard nebo běžky. Většinou jsou nepromokavé, vodě a větru odolné, mají stahování zápěstí, nebo třeba protiskluzovou úpravu dlaně. Zvláštním druhem palčáků jsou pletené rukavice bez prstů, které mají na hřbetu kapsičku, pomocí které po přetáhnutí přes prsty vzniknou palčáky.

Rukavice palčáky zdarma

Tyto rukavice jsou velmi moderní, přededním pro běžné nošení do města či na procházky do přírody, když ještě nejsou extrémně mrazivé teploty.

Hodnocení článku Rukavice palčáky: Top Články

Tagy: Palcaky Pletene Rukavice Navod Kozene Damske Lyzarske Detske Pruhovane

Překlepy: oalčáky lalčáky ppalčáky alčáky pqlčáky pwlčáky pslčáky pylčáky paalčáky plčáky pelčáky pakčáky paočáky papčáky pallčáky pačáky palxáky paldáky palfáky palváky palccáky paláky palkáky palčqky palčwky palčsky palčyky palčaaky palčky palčeky palčájy palčáiy palčáoy palčály palčámy palčákky palčáy palčácy palčáka palčáks palčákx palčákyy palčák palčáki palčákz


Vyhledávání:


Nejzajímavější: