Pletené rukavice

pletené

Pletené rukavice jsou perfektním módním doplňkem v chladném zimním období. Dámské, pánské i dětské pletené rukavice totiž plní jak svoji funky zahřátí, tak také dotváří váš stylový outfit. Skvěle vypadá, pokud sladíte rukavice s šálou, čepicí i kabelkou.

Pak nikdo nebude pochybovat o vašem vkusu. Pletené rukavice mohou být vyrobeny z několika materiálů a v mnoha provedeních a barvách. Výjimkou nejsou ani nápadné vzory nebo rukavice bez prstů. Najdete také tzv. palčáky, anebo něco mezi. To znamená, že můžete měnit design, z palčáků můžete odklopit horní část a vzniknou vám rukavice bez prstů.

Pletené rukavice online

Pletené rukavice jsou vhodné především pro běžné denní nošení. Méně vhodné jsou na lyže, běžky apod. Snadno totiž promoknou. Existuje mnoho výrobců pletených rukavic, je to například Alpine pro, Nordblanc, Adidas, apod.

Pletené rukavice zdarma

Ale můžete je koupit i v supermarketech jako je Makro nebo Globus.

Hodnocení článku Pletené rukavice: Top Články

Tagy: Rukavice Lyzarske Kozene Brankarske Damske Boxerske Hokejove Detske Zimni Pletene Navod Bez Prstu Bezprste Klapkou Panske Brno Saly Palcaky

Překlepy: oletené lletené ppletené letené pketené poetené ppetené plletené petené plwtené plstené pldtené plrtené pleetené pltené plitené plerené plefené plegené plezené plettené pleené pledené pletwné pletsné pletdné pletrné pleteené pletné pletiné pletebé pletehé pletejé pletemé pletenné pleteé pletenw pletens pletend pletenr pletenee pleten pleteni


Vyhledávání:


Nejzajímavější: