Zimní rukavice

zimní

Zimní rukavice mohou mít mnoho podob. Záleží na jejich využití. Vyrábí se speciální zimní rukavice na lyže, snowboard, kolo, motorku, běžky, hokej, nebo jen tak na běžné nošení. Dámské, pánské i dětské rukavice na běžné nošení mohou být také různé.

Máte na výběr z kožených, pletených nebo šusťákových rukavic, v provedení prstovém, palčáky nebo bez prstů. Samozřejmě také barevná škála nabízených rukavic je velká. Velmi stylově vypadá, když máte sladěnou barvu rukavic, čepice a šály. Jednotlivý výrobci se specializují na výrobu rukavic právě pro jejich sport nebo zaměření.

Zimní rukavice online

Sportovní rukavice najdete v prodejnách Hannah, Scott, Blizzard, Craft, Spyder, Roxy, Adidas, Nike, apod. Naopak zimní rukavice na běžné nošení můžete zakoupit i od světových návrhářů, jako je Armani, Gucci, Dolce a Gabanna, ale i třeba v supermarketech Globus, Makro, atd.

Hodnocení článku Zimní rukavice: Top Články

Tagy: Rukavice Lyzarske Kozene Brankarske Damske Boxerske Hokejove Detske Zimni Pletene Cyklisticke Motorku Nugget Panske Cyklo Kolo

Překlepy: timní gimní himní uimní zzimní imní simní yimní zumní zjmní zkmní zomní ziimní zmní zymní zemní zinní zijní zikní zimmní ziní zimbí zimhí zimjí zimmí zimnní zimí zimnu zimnj zimnk zimno zimnii zimn zimny zimne


Vyhledávání:


Nejzajímavější: