Rukavice na motorku

na motorku

Rukavice na motorku jsou většinou vyrobeny z pravé kůže, ale mohou být i polyesterové. Jsou navrhovány tak aby svému majiteli dopřáli tu nejlepší ochranu a pohodlnost při jízdě na motorce. Obsahují mnoho užitečných vychytávek.

Ty nejlepší modely jsou vybaveny karbonovou výztuží na hřbetu ruky a na všech kloubech, otřesy pohlcující vložkou a kevlarovou výztuží, která poskytuje perfektní měkkost a cit. Ukazováček a prostředníček je z vnitřní strany protiskluzově upraven, pro snadnou řiditelnost motorky.

Rukavice na motorku online

Pro větší pohodlí je hřbetní strana rukavice pružná. Na zápěstí je nastavitelný suchý zip a velký, pevný suchý zip je na předloktí. Tyto vlastnosti v různých úpravách a kombinacích nabízí mnoho výrobců s potřebami na motorky.

Rukavice na motorku zdarma

Je to například Clover, Wolker, Fox, apod. Rukavice na motorku si můžete koupit v obchodech specializujících se na motorkářské vybavení anebo v podobných eshopech.

Hodnocení článku Rukavice na motorku: Top Články

Tagy: Motorku Helmy Obleceni Rukavice Boty Prilby Prodam Doplnky Plachta Zimni Ruzove

Překlepy: ba ha ja ma nna a nq nw ns ny naa n ne notorku jotorku kotorku mmotorku otorku mitorku mktorku mltorku mptorku mootorku mtorku mororku moforku mogorku mozorku mottorku moorku modorku motirku motkrku motlrku motprku motoorku motrku motoeku motodku motofku mototku motorrku motoku motorju motoriu motorou motorlu motormu motorkku motoru motorcu motorkz motorkh motorkj motorki motorkuu motork motorko


Vyhledávání:


Nejzajímavější: