Rukavice na kolo

na kolo

Rukavice na kolo jsou většinou pořizovány společně s cyklistickým dresem. Jsou pro vás totiž nezbytné. Kvalitní rukavice na kolo mají užiteční vlastnosti. Při dlouhé jízdě totiž dostávaní vaše ruce pěkně zabrat.

Můžete do nich dostávat křeče a vznikají nepříjemné otlaky od řídítek. Proto mají rukavice na kolo mnoho vychytávek, které tomu zabraňují. Správné modely mají dlaň ušitou z kůže, pro lepší uchopení řídítek a dané oblasti jsou vycpané, aby zabránily nechtěnému tlaku.

Rukavice na kolo online

Materiál na hřbetu ruky je většinou prodyšný, aby se ruce zbytečně nepotily. Rukavice na kolo jsou bez prstů a mezi prsty mají speciální poutka pro snadné svlékání. Anebo existuje zimní varianta s prsty.

Rukavice na kolo zdarma

Kolem zápěstí je možnost utažení pomocí suchého zipu a pružná gumička, která umožňuje pohodlné navlékání rukavic. Rukavice na kolo nabízí mnoho výrobců. Můžete si je zakoupit v každém obchodě se sportovním zbožím či speciálně v cyklosportech. Mezi nejznámější výrobce patří Scott, Craft, Specialized, apod.

Hodnocení článku Rukavice na kolo: Top Články

Tagy: Kolo Detske Jizdni Horske Odrazedlo Pro Prodam Damske Skladaci Rukavice Zimni

Překlepy: ba ha ja ma nna a nq nw ns ny naa n ne jolo iolo oolo lolo molo kkolo olo colo kilo kklo kllo kplo koolo klo koko kooo kopo kollo koo koli kolk koll kolp koloo kol


Vyhledávání:


Nejzajímavější: