Rukavice Michaela Jacksona

michael jackson

Rukavice Michaela Jacksona byly vystaveny v kalifornském Beverly Hills, spolu s dalšími věcmi tohoto nezapomenutelného krále popu. Třpytivá rukavice, kterou měl Michael Jackson na sobě, když poprvé předvedl svůj speciální krok zvaný moonwalk tedy měsíční chůze, byla vydražena za více jak šest miliónů korun.

Tato rukavice se stala po zpěvákově smrti jedním z jeho hlavních symbolů. A tak se nesmíme divit, že vydražená cena za rukavici se vyšplhala na mnohonásobek původní ba i odhadované hodnoty. Původně byla tato rukavice zakoupena v běžném obchodě z bižuterií a tak její hodnota nebyla příliš vysoká.

Rukavice Michaela Jacksona online

Slavná rukavice Michaela Jacksona je vlastně pouze obyčejná rukavice pošitá malými třpytivými kamínky. O její velkou hodnotu se zasloužil samotný král popu. Dříve by se asi nikdo jiní ani neodvážil vzít si takovou věc na veřejnost.

Hodnocení článku Rukavice Michaela Jacksona: Top Články

Překlepy: nichael jichael kichael mmichael ichael muchael mjchael mkchael mochael miichael mchael mychael mechael mixhael midhael mifhael mivhael micchael mihael mikhael micgael miczael micuael micjael micnael micbael michhael micael michqel michwel michsel michyel michaael michel micheel michawl michasl michadl micharl michaeel michal michail michaek michaeo michaep michaell michae hackson uackson iackson kackson mackson nackson jjackson ackson jqckson jwckson jsckson jyckson jaackson jckson jeckson jaxkson jadkson jafkson javkson jacckson jakson jakkson jacjson jacison jacoson jaclson jacmson jackkson jacson jaccson jackaon jackwon jackeon jackdon jackxon jackyon jacksson jackon jackzon jacksin jackskn jacksln jackspn jacksoon jacksn jacksob jacksoh jacksoj jacksom jacksonn jackso


Vyhledávání:


Nejzajímavější: