Rukavice Burton

burton

Rukavice Burton jsou určeny buď na lyže, nebo na snowboard. Mohou být jak prstové tak také palčáky. Pánské i dámské rukavice Burton jsou vyrobeny ze speciálních materiálů, které udržují vaše ruce stále v suchu, obsahují vyjímatelnou vložku a také jsou opatřeny jemnou šetrnou stěrkou na brýle.

Dlaně jsou potaženy protiskluzovým materiálem. Rukavice mají také dlouhou manžetu přes rukáv a stahovatelné zápěstí. Jednotlivé modely můžete mít v několika barevných provedeních a velikostech. Nabídka je opravdu široká. Firma Burton ovšem nenabízí pouze rukavice, můžete si u ní koupit celkové vybavení na hory.

Rukavice Burton online

Můžou to být kalhoty, bundy, vázání, snowboardy, boty, a další doplňky. Na oficiálních stránkách firmy si můžete veškeré zboží prohlédnout a pak si zde najít nejbližší autorizovanou prodejnu.

Rukavice Burton zdarma

Tyto prodejny jsou téměř v každém větším městě u nás.

Hodnocení článku Rukavice Burton: Top Články

Tagy: Burton Snowboard Bunda Batohy Tim Bundy Vazani Boty Rukavice Custom Damske Pipe Snb Leather Recenze

Překlepy: vurton gurton hurton nurton bburton urton bzrton bhrton bjrton birton buurton brton borton bueton budton bufton button burrton buton burron burfon burgon burzon burtton buron burdon burtin burtkn burtln burtpn burtoon burtn burtob burtoh burtoj burtom burtonn burto


Vyhledávání:


Nejzajímavější: