Rukavice Dakine

dakine

Rukavice Dakine jsou určeny na mnoho sportů. V nabídce firmy Dakine najdete rukavice na lyže, na snowboard, na kolo, na motorku, atp. Tato firma se totiž zaměřuje hlavně na extrémní sporty. Pánské i dámské rukavice na snowboard nebo lyže jsou vyrobeny speciální technologií, která zaručuje co největší pohodlí při daném sportu.

Máte možnost stažení v oblasti zápěstí, je zde gumou zpevněna spodní část prstů, semišová dlaň zabraňuje klouzání, všitá vrstva fleecu a podobné vychytávky. Rukavice mohou být prstové nebo tzv. palčáky. Rukavice Dakine na motorku jsou vyrobeny z prodyšného materiálu, mají silikonový grip na prstech a zdokonalenou životnost.

Rukavice Dakine online

Všechny modely si můžete vybrat v několika barevných provedeních a velikostech. Firma Dakine samozřejmě nevyrábí pouze rukavice, v její nabídce najdete sportovní oblečení na snowboard, lyže, surf, kolo, apod.

Rukavice Dakine zdarma

a také potřebné doplňky. Veškeré nabízené zboží si můžete prohlédnout na internetových stránkách firmy, kde také najdete vyhledávač autorizovaných prodejen.

Hodnocení článku Rukavice Dakine: Top Články

Tagy: Batohy Dakine Batoh Kabelky Penezenky Penezenka Tasky Taska Notebook Kabelka Damske Rukavice Junior Snb Zimni

Překlepy: sakine eakine rakine fakine cakine xakine ddakine akine takine dqkine dwkine dskine dykine daakine dkine dekine dajine daiine daoine daline damine dakkine daine dacine dakune dakjne dakkne dakone dakiine dakne dakyne dakene dakibe dakihe dakije dakime dakinne dakie dakinw dakins dakind dakinr dakinee dakin dakini


Vyhledávání:


Nejzajímavější: