Rukavice Warrior

warrior

Rukavice Warrior jsou určeny pro hokejisty jakéhokoli stupně. Hokejové rukavice Warrior mohou být juniorské i seniorské, na zápas i trénink. Ochrannými prvky na rukavicích je speciální pěna s absorpcí nárazů a ergonomicky tvarovaný palec s vyztužením.

Materiál výstelky má antibakteriální úpravu a dlaň je z jemné kůže. Modely mají třídílně členění ukazováček pro lepší uchopení hokejky a manžety jsou dvojdílné a odepínací. Rukavice na hokej této značky mají všeobecně vysoké hodnocení, co se týče komfortu, stupně ochrany i životnosti, v porovnání s cenou.

Rukavice Warrior online

Firma Warrior je známá především v USA, dnes již se pomalu dostává i na náš trh. V její nabídce najdete kromě hokejových rukavic, také chrániče nebo hokejky. Zakoupit si tyto výrobky můžete v obchodech se sportovním zbožím anebo v mnoha eshopech.

Hodnocení článku Rukavice Warrior: Top Články

Překlepy: qarrior aarrior sarrior earrior wwarrior arrior varrior wqrrior wwrrior wsrrior wyrrior waarrior wrrior werrior waerior wadrior wafrior watrior warrrior warior wareior wardior warfior wartior warruor warrjor warrkor warroor warriior warror warryor warreor warriir warrikr warrilr warripr warrioor warrir warrioe warriod warriof warriot warriorr warrio


Vyhledávání:


Nejzajímavější: