Rukavice na hokej

na hokej

Rukavice na hokej jsou velmi důležitou ochranou pomůckou na každém hokejovém zápase. Různí výrobci vyrábějí různé hokejové rukavice v rozdílných velikostech, provedeních, kvalitě i designu. Tyto rukavice jsou při zápase důležité především proto, aby nedocházelo k zbytečným zraněním.

Jsou ušity tak aby byly odolné proti sekání, nárazům a přesto aby byly pohodlné a funkční. Kvalitní rukavice na hokej, které nosí profesionálové, mají speciální vlastnosti. Povrch rukavice je vyroben z kvalitní nylonové síťoviny. Díky tomu má rukavice vynikající odolnost a životnost a přitom má minimální hmotnost.

Rukavice na hokej online

Vnitřní strana je vystlána kvalitním materiálem, který odvádí pot a je prodyšný. Palec musí být také chráněn, a to především proti sekání, a přitom musí být tvarován tak aby umožňoval pohodlné uchopení hokejky.

Rukavice na hokej zdarma

Mezi hlavní výrobce hokejových rukavic patří NikeBauer, RBk, CCM, Easton, Mission, Sher-wood, apod.

Hodnocení článku Rukavice na hokej: Top Články

Tagy: Hokej Zive Www Online Stolni Pozemni Rukavice

Překlepy: ba ha ja ma nna a nq nw ns ny naa n ne gokej zokej uokej jokej nokej bokej hhokej okej hikej hkkej hlkej hpkej hookej hkej hojej hoiej hooej holej homej hokkej hoej hocej hokwj hoksj hokdj hokrj hokeej hokj hokij hokeh hokeu hokei hokek hokem hoken hokejj hoke


Vyhledávání:


Nejzajímavější: