Rukavice Zanier

zanier

Rukavice Zanier jsou velmi kvalitní, určené především na zimní sporty jako jsou lyže, snowboard, běžky, apod. V sortimentu německé firmy Zanier najdete jak pánské a dámské, tak i dětské rukavice mnoha barevných provedení, designů a velikostí.

Dětské rukavice mají velmi nápaditý design v podobě zvířátek. Rukavice na snowboard od této značky jsou vybaveny vyndavací dlahou, chránící zápěstí při pádu. Tyto i lyžařské rukavice jsou vyráběny z velmi kvalitních materiálů, které chrání před mrazem a větrem, uchovávají ruce v teple, jsou voděodolné a přesto prodyšné.

Rukavice Zanier online

Firma Zainer nabízí také revoluční rukavice s vyhříváním na baterii. Na noc je nabijete z elektrické sítě a přes den si můžete dopřávat šest hodin tepla na rukách. Hřejivost se dá snadno regulovat pomocí ovládání na hřbetu ruky.

Rukavice Zanier zdarma

Baterie dobře fungují i v teplotách pod bodem mrazu.

Hodnocení článku Rukavice Zanier: Top Články

Tagy: Rukavice Zanier Vyhrivane Gore Tex Damske Lyzarske

Překlepy: tanier ganier hanier uanier zzanier anier sanier yanier zqnier zwnier zsnier zynier zaanier znier zenier zabier zahier zajier zamier zannier zaier zanuer zanjer zanker zanoer zaniier zaner zanyer zaneer zaniwr zanisr zanidr zanirr zanieer zanir zaniir zaniee zanied zanief zaniet zanierr zanie


Vyhledávání:


Nejzajímavější: