Rukavice na box

na box

Rukavice na box jsou velmi důležité hlavně proto, aby chránili jednak boxerovi ruce, ale i jeho soupeře před tvrdými údery. Boxerské rukavice můžeme rozdělovat podle toho, na co se používají. Mohou to být rukavice na trénink na boxovacím pytli, rukavice pro kontaktní box, pro amatérské boxování, tréninkové, rukavice splňující speciální podmínky do soutěží, rukavice pro kickbox, thaibox, apod.

Pokud hledáte opravdu kvalitní rukavice na box, měli byste se zaměřit na to, aby byly vyrobeny z hovězí kůže, měly plné spojení palce s rukavicí, tvarový odlitek uvnitř, který dává rukavicím výborné absorpční vlastnosti, snadné zapínání na suchý zip, apod.

Rukavice na box online

Profesionální boxerské rukavice musí být podle zákona certifikovány Státním zkušebním ústavem. Rukavice na box si můžete zakoupit téměř ve všech obchodech se sportovním zbožím, anebo na internetu v mnoha eshopech s boxerským vybavením.

Rukavice na box zdarma

K známým výrobcům těchto rukavic patří například Everest, Lonsdale, apod.

Hodnocení článku Rukavice na box: Top Články

Tagy: Box Set Top Lego Stresni Thai Kick Rukavice

Překlepy: ba ha ja ma nna a nq nw ns ny naa n ne vox gox hox nox bbox ox bix bkx blx bpx boox bx boy bos bod boc boxx bo boks


Vyhledávání:


Nejzajímavější: