Boxerské rukavice

boxerské

Boxerské rukavice mají za úkol chránit boxerovi ruce a částečně i soupeře před ostrými údery. Existuje několik druhů boxerských rukavic. Jsou to rukavice vhodné pro trénink na boxovacím pytli, rukavice pro kontaktní box, pro amatérské boxování, tréninkové, rukavice splňující speciální podmínky do soutěží, rukavice pro kickbox, thaibox, apod.

Kvalitní rukavice na box mají různé pomocné vychytávky. Většinou jsou vyrobeny z hovězí kůže, mají plné spojení palce s rukavicí, malý terčík na rukavici, tvarový odlitek uvnitř, který dává rukavicím výborné absorpční vlastnosti, snadné zapínání na suchý zip, atd.

Boxerské rukavice online

Profesionální boxerské rukavice musí být podle zákona certifikovány Státním zkušebním ústavem. Boxerské rukavice si můžete zakoupit v obchodech se sportovním zbožím, anebo na internetu v mnoha eshopech specializovaných na box.

Boxerské rukavice zdarma

Mezi známé výrobce patří například Everest, Lonsdale, apod.

Hodnocení článku Boxerské rukavice: Top Články

Tagy: Rukavice Lyzarske Kozene Brankarske Damske Boxerske Hokejove Detske Zimni Pletene Everlast Adidas Privesek Bail Ruzove Hracky Reebok Team

Překlepy: voxerské goxerské hoxerské noxerské bboxerské oxerské bixerské bkxerské blxerské bpxerské booxerské bxerské boyerské boserské boderské bocerské boxxerské boerské bokserské boxwrské boxsrské boxdrské boxrrské boxeerské boxrské boxirské boxeeské boxedské boxefské boxetské boxerrské boxeské boxeraké boxerwké boxereké boxerdké boxerxké boxeryké boxersské boxerké boxerzké boxersjé boxersié boxersoé boxerslé boxersmé boxerskké boxersé boxerscé boxerskw boxersks boxerskd boxerskr boxerskee boxersk boxerski


Vyhledávání:


Nejzajímavější: