Rukavice Roxy

roxy

Rukavice Roxy jsou především velmi nápadité. Tyto rukavice jsou vyráběny hlavně pro snowboardistky a skateboardistky anebo pro vyznavačky tohoto street stylu. Rukavice Roxy na sebe upozorní na první pohled, jsou totiž opravdu originální.

V nabídce najdete mnoho různý barev, vzorů a designů. Hlavní předností však není design ale především správná funkčnost. Kvalitní materiál je totiž nepromokavý, větruodolný a na zápěstí máte možnost stažení popruhem. Můžete si vybrat prstový model, anebo palčáky.

Rukavice Roxy online

Lyžařské rukavice jsou vybaveny také poutkem na upevnění k zápěstí, aby nedošlo ke ztrátě. V nabídce firmy Roxy najdete pestré i jednobarevné pletené rukavice, vyrobené z velmi příjemného hřejivého materiálu.

Rukavice Roxy zdarma

Roxy nabízí také sportovní oblečení a další doplňky, a to vše výhradně pro dámy. Veškeré zboží si můžete prohlédnout na internetových stránkách firmy, nebo v obchodech se sportovním zbožím společně se značkou Quicksilver.

Hodnocení článku Rukavice Roxy: Top Články

Tagy: Obleceni Roxy Club Bundy Hodinky Boty Zimni Bunda Penezenky Praha Rukavice Snb Pletene Kulich Sala

Překlepy: eoxy doxy foxy toxy rroxy oxy rixy rkxy rlxy rpxy rooxy rxy royy rosy rody rocy roxxy roy roksy roxa roxs roxx roxyy rox roxi roxz


Vyhledávání:


Nejzajímavější: