Rukavice Craft

craft

Rukavice Craft jsou určeny převážně na kolo, pokud ale zvolíte zateplenou variantu, můžete je využívat i na běžky nebo na lyže. Všechny modely jsou vyráběny z velmi kvalitních materiálů, tak aby co nejlépe vyhovovali požadavkům sportovců.

Craft rukavice na kolo jsou bez prstů, mají gumičky pro snadnější svléknutí a froté palec. Tyto rukavice jsou prodyšné a mají gelovou výplň, aby zabraňovaly otlakům od řídítek. Také zimní rukavice na kolo od této firmy jsou skvěle propracované. Použité materiály, a vrstva izolace, zajišťují dostatečný komfort i při teplotách pod bodem mrazu.

Rukavice Craft online

Základním materiál této rukavice je větruodolný a vodoodpudiví. Na oblast dlaně je použita kůže, která je protiskluzová. Na zápěstí je rukavice delší aby se mohla přetáhnout i přes bundu a tak docílila perfektní izolace.

Rukavice Craft zdarma

Společnost Craft se zabývá výrobou cyklistického oblečení a také vybavením a dalšími doplňky. Její výrobky naleznete téměř v každém obchodě se sportovním zbožím.

Hodnocení článku Rukavice Craft: Top Články

Tagy: Craft Empire Obleceni Www Vyprodej Kalhoty Vrtulnik Pradlo Pro Flow Rukavice

Překlepy: xraft draft fraft vraft ccraft raft kraft ceaft cdaft cfaft ctaft crraft caft crqft crwft crsft cryft craaft crft creft cradt crart cratt cragt cravt cract crafft crat crafr craff crafg crafz craftt craf crafd


Vyhledávání:


Nejzajímavější: