Rukavice na lyže

na lyže

Rukavice na lyže jsou součástí vybavení každého správného lyžaře. Tyto rukavice chrání vaše ruce před chladem, mrazem, větrem i mokrem. Díky nim si můžete dopřávat pohodlné lyžování. Při výběru lyžařských rukavic byste měli dbát na to, aby byly vyrobeny z kvalitních materiálů, které mají potřebné funkční vlastnosti.

To znamená, že odvádí vlhkost od těla a přitom jsou nepromokavé a větru odolné. Některé modely jsou vybaveny poutkem na uchycení k zápěstí, abyste zamezily jejich ztrátě. Také můžete mít gumovou výztuž na prstech, která zabrání klouzání hůlek. Pomocí suchého zipu či stahovacího pásku na zápěstí si můžete upravit velikost rukavic.

Rukavice na lyže online

Rukavice na lyže můžete využít i na snowboard anebo dokonce i na běžky. Lyžařské rukavice zakoupíte v každém obchodě se sportovním zbožím. Velmi kvalitní dámské a pánské rukavice vyrábí firmy Hannah, Scott, Blizzard, Craft, Spyder, Roxy, apod.

Hodnocení článku Rukavice na lyže: Top Články

Tagy: Lyze Detske Vyprodej Bazar Sjezdove Atomic Head Levne Elan Damske Rukavice Zimni

Překlepy: ba ha ja ma nna a nq nw ns ny naa n ne kyže oyže pyže llyže yže laže lsže lxže lyyže lže liže lzže lyte lyge lyhe lyue lyzze lye lyse lyye lyžw lyžs lyžd lyžr lyžee lyž lyži


Vyhledávání:


Nejzajímavější: